MÖBLER / Bord / Matbord 13967231
nr 1396 7231
Matbord
nyrenässans. Bredd: 119. Djup: 95 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:08:29
150 kr